Tornooien

De volledige tornooikalender kunt u hier vinden. (Zie hieronder)

Week datum nummer Type Tornooinaam Klassement
AUGUSTUS
32 12 – 13 1 I Flemish Summer Event A B1 B2 C1 C2 D
33 19 – 20 2 N GRACE NATIONAL B1 B2 C1 C2 D B1 B2 C1 C2 D
34 26 – 27 2 N 40ste Nat. Tornooi Antverpino Kon BC 2017 B1 B2 C1 C2
34 26 – 27 4 N Bad Bertrix Club A – B1 – B2 A B1 B2
SEPTEMBER
35 02 – 03 5 N Nationaal Blauwput Tornooi ED1 B1 B2 C1 C2 D
35 02 – 03 6 I Plumulatornooi 2017 B1 B2 C1 C2 D
35 02 – 03 7 N Tournoi du Badminton Club de Seraing B1 B2 C1 C2 D
35 02 – 03 8 N La Plume Stéphanoise-Ottignies B1 B2 C1 C2 D
36 09 – 10 9 N Yonex Belgian Junior Masters Brons Lokeren minibad -11 -13 -15 -17
36 09 – 10 10 I Internationaal Tornooi BC Zwijndrecht vzw 2017 A B1 B2 C1 C2
36 09 – 10 11 N Saint Job B1 B2 C1 C2 D
36 09 – 10 12 N Jembad B1 B2 C1 C2 D
36 09 – 10 13 N Tournoi du B.C. VIllers-Wanze asbl B1 B2 C1 C2 D
37 13 – 16 14 I Yonex Belgian International A
38 23 – 24 15 I Yonex Belgian Junior Masters Zilver Limburg (Dibad) -11 -13 -15
38 23 – 24 16 I 24th International Tournament BC De Pluimplukkers A B1 B2 C1 C2 D
38 23 – 24 17 N NBC Huy tournoi en poules C1,C2,D C1 C2 D
38 23 – 24 18 N BC BEAUMONTOIS B1 B2 C1 C2 D
38 22 – 24 19 I Yonex Belgian Junior A
OKTOBER
39 01 – 01 20 N Nero’s BC Jeugdtoernooi (geen gemengd) minibad -11 -13 -15 -17
39 30 – 01 21 N Athois le volant B1 B2 C1 C2 D
39 30 – 01 22 I 22nd ECC – A-B1-B2-C1-C2-D A B1 B2 C1 C2 D
39 30 – 01 23 I Internationaal Pouletornooi Brasschaat 2017 B1 B2 C1 C2 D
39 30 – 01 24 I 11e internationale badmintontornooi BC Tielt 2017 B1 B2 C1 C2 D
40 07 – 07 25 N Tournoi jeunes et vétérans Bad’Bastogne -11 -13 -15 -17 -19 + veteranen
40 07 – 08 26 I BAF FERNELMONT B2-C1-C2-D B2 C1 C2 D
40 07 – 08 27 N Tournoi National B.C. Nivellois B1 – B2 – C1 B1 B2 C1
40 06 – 08 28 I 27thInternational Tournament Drive BC A B1 B2 C1 C2
41 14 – 14 29 N Mont-sur-Marchienne Jeunes et vétérans -11 -13  -15 -17
41 14 – 14 30 I Yonex Belgian Junior Masters Brons Georges Rogiers minibad -11 -13 -15
41 14 – 15 31 N Nationaal Badmintontoernooi De Treffers Overijse 2017 B1 B2 C1 C2 D
41 14 – 15 32 N 24ste Leietornooi Badmintonclub Latem-De Pinte B1 B2 C1 C2 D
41 15 – 15 33 N Mont-sur-Marchienne C1 C2 D C1 C2 D
41 14 – 15 34 I Opbad Edmond Bauduin Poule Tornooi B1 B2 C1 C2 D
41 14 – 15 35 I Tournoi International BC Marche A,B1 et B2 A B1 B2
41 14 – 15 36 N AS DU VOLANT – WELLIN C1 C2 D
41 14 – 15 37 N Rixensart BC B1 B2 C1 C2 D
42 21 – 22 38 N Waterloo National C2-D C2 D
42 22 – 22 39 N Waterloo Jeunes minibad -11 -13 -15 minibad -11 -13 -15
42 21 – 22 40 I Tournoi International BC Saive B1 B2 C1 C2 D
42 21 – 22 41 N Visé Jeunes 2017 (geen gemengd) -11 -13 -15 -17
42 21 – 22 42 I Tournoi International CB Brunehaut B1 B2 C1 C2 D
42 21 – 22 43 I Royal Antwerp 2017 A B1 B2 C1 C2
42 21 – 22 44 I International In Flanders Fields Tournament Ieper B1 B2 C1 C2 D
43 28 – 29 45 N BACSS National 2017 B1 B2 C1 C2 D
43 28 – 29 46 I Chimay Bad B1 B2 C1 C2 D
43 28 – 28 47 I Yonex Belgian Junior Masters Brons de bokkerijders minibad -11 -13 -15
43 28 – 29 48 I 36e internationaal tornooi DZ99 B1 B2 C1 C2 D
43 28 – 29 49 I Bad Oupeye D – B1 B1 B2 C1 C2 D
NOVEMBER
44 04 – 05 50 P Provinciale Kampioenschappen Antwerpen voor volwassenen A B1 B2 C1 C2 D
44 04 – 05 51 P West-Vlaamse kampioenschappen A B1 B2 C1 C2 D
44 04 – 05 52 P Limburgse Provinciale Kampioenschapen Elite en Rollers A B1 B2 C1 C2 D
44 04 – 05 53 P VVBBC Provinciaal Kampioenschap ABCD A B1 B2 C1 C2 D
44 04 – 05 54 P PK PBO 2017 A B1 B2 C1 C2 D
44 04 – 05 55 N Championnats LFBB A
45 12 – 12 56 N Blauwput Jeugdtornooi 12112017 (mix enkel voor -15 &-17) minibad -11 -13 -15 -17
45 12 – 12 57 I Yonex Belgian Junior Masters Brons Danlie minibad -11 -13 -15
45 11 – 12 58 I RBC VERVIERS 2017 INT A – B1 – B2 – C1 A B1 B2 C1
45 11 – 12 59 N BC Loverval C1 C2 D
45 11 – 12 60 N Tournoi D, C2, C1, B2, B1 BC Jodoigne B1 B2 C1 C2 D
45 11 – 12 61 N Nero’s BC Nationaal toernooi B1 B2 C1 C2 D
46 18 – 19 62 N Sportsa BC B1 B2 C1 C2 D
46 18 – 19 63 I GRACE INTERNATIONAL A B1 B2 C1 A B1 B2 C1
46 18 – 19 64 I Internationaal Tornooi Wit-Wit Ronse 2017 B1 B2 C1 C2 D
46 18 – 19 65 N Belgische kampioenschappen jeugd 2017 -11 -13 -15 -17 -19 (+ voorwaarden)
47 25 – 25 66 N BC Waremme double B2-C1-C2-D (geen enkels) B2 C1 C2 D
47 26 – 26 67 N BC Waremme tournoi jeunes -11, -13, -15, -17 (geen gemengd) -11 -13 -15 -17
47 25 – 26 68 L AA-Drink Cup Badminton Vlaanderen 2017 A B1
47 25 – 26 69 N Jembad C1 C2 D
47 25 – 26 70 N KRAAINEM 2017 B1 B2 C1 C2 D
47 25 – 26 71 N BC K2 Tournoi poules D-C2-C1 C1 C2 D
DECEMBER
48 02 – 02 72 I Sinterklaas Tornooi (geen enkels) B1 B2 C1 C2 D
48 02 – 02 73 I Yonex Belgian Junior Master Brons Gits minibad -11 -13 -15
48 02 – 03 74 I BC ’t Beerke B1 B2 C1 C2 D
48 02 – 03 75 N La Plume Boraine A B1 B2 C1 C2
49 09 – 10 76 N Nationaal tornooi BC HERNE voor A-B1-B2-C1-C2-D A B1 B2 C1 C2 D
49 09 – 10 77 N BAF FERNELMONT VETERAN veteranen
50 16 – 17 78 I Tournoi Jeunes BAD 79 Anderlecht (mix enkel voor -15 &-17) minibad -11 -13 -15 -17
50 16 – 16 79 I Yonex Belgian Junior Master Brons Verviers minibad -11 -13 -15 -17
50 16 – 17 80 N BC Namur B1-B2-C1-C2 B1 B2 C1 C2
50 16 – 17 81 N Tournoi Vétérans BAD 79 Anderlecht veteranen
50 16 – 17 82 I Tots Tornooi B1 B2 C1 C2 D
51 23 – 23 83 N Kersttornooi De Mintons (geen enkels) B1 B2 C1 C2 D
51 23 – 24 84 I Kersttornooi TORHOUT A B1 B2 C1 C2 D
52 30 – 31 85 N Gullegemse BC 2017_2 B1 B2 C1 C2 D
JANUARI
1 06 – 06 86 I Yonex Belgian Junior Master Brons W&L minibad -11 -13 -15
1 06 – 07 87 N PERFORMANCE ESNEUX 2018 B1-B2-C1-C2-D B1 B2 C1 C2 D
1 06 – 07 88 I De Nekker B1 B2 C1 C2 D
2 13 – 13 89 N Nationaal jeugdtornooi BC HERNE minibad, -11, -13, -15 en -17 minibad -11 -13 -15 -17
2 13 – 14 90 N BAF FERNELMONT C2-D-JEUNES C2 D minibad -11 -13 -15
2 13 – 14 91 N BC BEAUMONTOIS minibad -11 -13 -15 -17 -19
2 13 – 14 92 I Internationaal Pouletornooi De Bokkerijder BC B1 B2 C1 C2 D
3 20 – 20 93 I Les Volants Frameries jeunes (geen gemengd) minibad -11 -13 -15 -17
3 20 – 21 94 N Blocry Badminton Club asbl B1 B2 C1 C2 D
3 20 – 21 95 I 48ste internationaal tornooi Brugse BC A B1 B2 C1 C2 D
4 27 – 27 96 I MBC Drop Internationaal Jeugdtornooi 2018 (geen gemengd) minibad -11 -13 -15 -17
4 27 – 27 97 I Smash Pouletoernooi 2018 (geen enkels) B1 B2 C1 C2 D
4 27 – 27 98 N Tournoi Bierset BC – Jeunes et Vétérans minibad -11 -13 -15 -17 -19  + veteranen
4 27 – 28 99 N Jet’plume A B1 B2 C1 C2 D
4 27 – 28 100 N Nambad D-C2-C1 C1 C2 D
4 27 – 28 101 I BSV EYNATTEN 2018 B1-B2-C1-C2-D B1 B2 C1 C2 D
FEBRUARI
5 03 – 04 102 N Belgische kampioenschappen Elite 2018 A B1
6 10 – 10 103 N Tournoi National D-C2-C1 du BC Soignies (geen enkels) C1 C2 D
6 10 – 11 104 N BC Waremme tournoi B1 àD B1 B2 C1 C2 D
6 10 – 11 105 P VVBBC minibad -11 -13 -15 -17 -19  + veteranen minibad -11 -13 -15 -17 -19  + veteranen
6 10 – 11 106 N Python 2018 B2 C1 C2 D
6 10 – 11 107 P Provinciale Jeugdkampioenschappen Antwerpen minibad -11 -13 -15 -17
6 10 – 11 108 P West-Vlaamse kampioenschappen jeugd en veteranen -11 -13 -15 -17 -19  + veteranen
6 10 – 11 109 P PK PBO Jeugd en Veteranen 2018 minibad -11 -13 -15 -17 -19  + veteranen
6 10 – 11 110 P Limburgse Kampioenschappen Jeugd, Veteranen eb G-sport minibad -11 -13 -15 -17 -19  + veteranen
6 10 – 11 111 I Internationaal Tornooi Brasschaat 2018 A B1 B2 C1 C2 D
6 10 – 11 112 I Charleroi B1 B2 C1 C2 D
7 17 – 18 113 N Bad Bertrix Club B2 – C1 – C2 – D B2 C1 C2 D
7 17 – 18 114 N Walhain 87 BC (geen enkels) B1 B2 C1 C2 D
7 17 – 18 115 N Halle A B1 B2 C1 C2 tornooi A B1 B2 C1 C2
7 17 – 18 116 N Belgische kampioenschappen Para-Badminton voorwaarden in reglement
7 17 – 18 117 N Tournoi Jeune et Vétéran BC Jodoigne (geen mix bij jeugd) -11 -13 -15 -17 + veteranen
7 17 – 18 118 N 4e Nationaal Toernooi B.C. Ombesa 2018 B1 B2 C1 C2 D
8 24 – 25 119 N 36ste Dijlevallei Tornooi A B1 B2 C1 C2 D
8 24 – 25 120 N BC Peruwelz B2 C1 C2 D
8 24 – 25 121 I Yonex Belgian Junior Master Zilver West Vlaanderen -11 -13 -15 -17
MAART
9 03 – 04 122 I 15 de internationaal tornooi BC Barloke B1 B2 C1 C2
9 03 – 04 123 N NBC Huy B1,B2,C1,C2,D B1 B2 C1 C2 D
9 03 – 04 124 I 29e Internationaal toernooi Dibad A B1 B2 C1 C2 D
9 03 – 04 125 N Tournoi National B.C. Nivellois C2 – D C2 D
9 03 – 04 126 N Badminton Buggenhout Tornooi 2018 B1 B2 C1 C2 D
10 10 – 10 127 N GRACE JEUNES -11 -13 -15 -17 -19 (geen gemengd) -11 -13 -15 -17 -19
10 10 – 10 128 N Klassementstornooi Neerpelt BC B1 B2 C1 C2 D
10 10 – 11 129 N LIENNE BC C1-C2-D EN POULES C1 C2 D
10 10 – 11 130 N La Fine Plume 2018 – 10 & 11 mars – B1-B2-C1-C2-D B1 B2 C1 C2 D
10 10 – 11 131 I Regenboogtornooi Waregem 10 & 11 maart 2018 A B1 B2 C1 C2
10 10 – 11 132 I BC Challenge 2018 B1 B2 C1 C2 D
11 17 – 17 133 N Rixensart BC jeune minibad -11 -13 -15 -17
11 17 – 18 134 I MBC Drop Internationaal Open 2018 B1 B2 C1 C2 D
11 17 – 17 135 I Yonex Belgian Junior Master Brons Latem De Pinte minibad -11 -13 -15 -17
11 17 – 18 136 N Rixensart BC (geen enkels) C1 C2 D
11 17 – 18 137 N BC Enghien-Silly 2018 A B1 B2 C1 C2 D
11 17 – 18 138 I Stekene BC B1 B2 C1 C2 D
11 17 – 18 139 I Tournoi du Bad’Bastogne D-C2-C1-B2-B1 B1 B2 C1 C2 D
11 17 – 18 140 N BC OHEY B2-C1-C2-D 2018 B2 C1 C2 D
12 25 – 25 141 N Ciney -11 -13 -15 -17 -19 (geen gemengd) -11 -13 -15 -17 -19
12 24 – 25 142 N Tournoi Bierset BC – C et D C1 C2 D
12 24 – 25 143 I Internationaal Poule Tornooi Rijkerack BC 2018 B1 B2 C1 C2 D
12 24 – 25 144 I Mont-sur-Marchienne TOP A B1 B2 A B1 B2
13 31 – 01 145 N BC Ecaussinnois Jeunes et vétérans 2018 (veteranen = dubbel) minibad -11 -13 -15 -17  + veteranen
13 31 – 01 146 N Paastornooi B1 B2 C1 C2 D
13 31 – 01 147 N BC Namur B1-B2-C1-C2-D B1 B2 C1 C2 D
13 31 – 01 148 N COQ MOSAN D-C2-C1-B2-B1 B1 B2 C1 C2 D
13 30 – 01 149 I Ros Beiaard Badminton Cup A B1 B2 C1 C2
13 31 – 02 150 I YBJMC Goud Victor Junior OLVE -11 -13  -15 -17
APRIL
14 07 – 07 151 N Tournoi Bierset BC – B (geen enkels) B1 B2
14 07 – 07 152 N BC Loverval (geen enkels) B1 B2 C1 C2
14 07 – 08 153 I 45e Internationaal Tornooi Amateurs A B1 B2 C1 C2 D
14 07 – 08 154 I 1ste Tornooi Gentse BC B1 B2 C1 C2 D
14 07 – 08 155 N BRUSSELS B1 B2 C1 C2 D
15 14 – 15 156 N JLS Badminton Roux B1 B2 C1 C2 D
15 14 – 15 157 N BC Danlie B1 B2 C1 C2 D
15 14 – 15 158 N BADSAX 2018 C1 C2 D
15 14 – 15 159 I 39e Internationaal Badmintontornooi Roeselare BC B1 B2 C1 C2 D
15 14 – 15 160 I Dropshot A B1 B2 C1 C2
16 21 – 21 161 I Yonex Belgian Junior Master Brons Buggenhout minibad -11 -13 -15
16 21 – 22 162 N Gembloux C1 C2 D
16 21 – 22 163 I Les Volants Frameries B1 B2 C1 C2 D
16 21 – 22 164 I Internationaal Sigma Coatings tornooi Izegem 2018 B1 B2 C1 C2 D
16 21 – 22 165 I Tournoi Senior BAD 79 Anderlecht B1 B2 C1 C2 D
16 21 – 22 166 I OUPEYE International 2018 A B1 B2 C1 C2
16 21 – 22 167 N Chestro’Bad C2 D
16 21 – 22 168 I Tornooi BC Beveren 2018 B1 B2 C1 C2
17 28 – 28 169 N Dijlevallei Jeugtornooi (geen gemengd) minibad -11 -13 -15 -17
17 27 – 29 170 I ABCD-Tornooi Lokerse BC 2018 A B1 B2 C1 C2 D
17 28 – 29 171 N BC La Hulle 2018 – Profondeville – D C2 C1 B2 B1 B1 B2 C1 C2 D
17 28 – 29 172 N BK senioren veteranen
MEI
18 05 – 05 173 N 4Ghent Pouletornooi (geen enkels) B1 B2 C1 C2 D
18 05 – 05 174 N La Plume Boraine (geen enkels) C1 C2 D
18 06 – 06 175 N Jeugdtoernooi BC Wolvertem (geen gemengd) minibad -11 -13 -15 -17
18 05 – 06 176 I Wezembeek Open – the BRU Intn. Tournament B1 B2 C1 C2 D
18 05 – 06 177 I Yonex Belgian Junior Master Zilver Oupeye -11 -13 -15 -17
18 05 – 06 178 N B-C-D Tonooi OLVE B1 B2 C1 C2 D
18 05 – 06 179 I BAF FERNELMONT TOP A-B1 A B1
18 05 – 06 180 N Tournoi National BC Marche B1, B2, C1, C2 et D B1 B2 C1 C2 D
19 12 – 13 181 N Manage 2018 B1 B2 C1 C2 D
19 12 – 13 182 I BC Saint-Léger 2018 B1 B2 C1 C2 D
19 12 – 13 183 I Internationaal A-B1-B2-C1-C2-D tornooi BC Dilbeek 2018 A B1 B2 C1 C2 D
19 12 – 13 184 N Tournoi BC Les Valeureux Liégeois ASBL B1 B2 C1 C2 D
20 19 – 20 185 N BC Ecaussinnois Adultes 2018 B2 C1 C2 D
20 19 – 20 186 N CIney D-C2-C1-B2 B2 C1 C2 D
20 19 – 20 187 N Tournoi du B.C. Villers-Wanze asbl A B1 B2 C1 C2 D
20 19 – 20 188 N BC Limal (geen enkels) B1 B2 C1 C2 D
20 19 – 20 189 N IPJO -11 -13  -15 -17
21 26 – 27 190 I BC Peruwelz B1 B2 C1 C2
21 26 – 27 191 N Badclub Eghezée B1 B2 C1 C2 D
21 26 – 27 192 I Opbad Internationaal Edmond Bauduin Tornooi B1 B2 C1 C2 D
21 26 – 27 193 I BCCM A B1 B2 C1 C2 D
JUNI
22 02 – 03 194 N Thudinien C1 C2 D
22 02 – 03 195 N Visé D-C2-C1-B2-B1 2018 B1 B2 C1 C2 D
22 02 – 03 196 N Rita Serveert Kontich 2018 B1 B2 C1 C2 D
23
24 16 – 17 197 N Tournoi National A-B1-B2-C1 du BC Soignies A B1 B2 C1
25 23 – 24 198 N DRAGONBAD C1 C2 D
25 23 – 24 199 I Waterloo International A-B1-B2-C1 A B1 B2 C1
25 23 – 24 200 N PLUME VOLANTE B1-B2-C1-C2-D B1 B2 C1 C2 D
25 24 – 24 201 N Jembad (geen gemengd voor jeugd – geen enkels voor veteranen) -11 -13 -15 -17 + veteranen
26 30 – 01 202 I Hebad Open A B1 B2 C1
26 30 – 01 203 I 3rd SummerTime Le Logis B1 B2 C1 C2 D minibad -11 -13 -15 -17 -19
26 30 – 01 204 N Tournoi Bierset BC B1 B2 C1 C2 D
JULI
27 07 – 08 205 N Malmedy Badminton Club asbl B1 B2 C1 C2 D